Kniha návštev

Samko

Dátum: 20.06.2018 | Vložil: Renata Kielarova

Veľmi nás p.farár prekvapil ako zahral parádne na gitare a druhýkrát,keď po omši vyzval syna Samka z Viesky,okr.Prievidza, vziať si cukríky za účasť na omši v pondelok :-) keby bývame bližšie,určite sa vidíme často.

Historia magistra vitae...

Dátum: 31.07.2017 | Vložil: S.

Človek sa stále učí:)

pozehnane manzelstvo???

Dátum: 10.04.2017 | Vložil: tamar stern

toto som ja nasla, je to tak??? to sa neda brat nalachko, tam pisu, iba take pozehnane manzelstvo je bohom uznane

Radosť

Dátum: 13.09.2016 | Vložil: daniel

v kraji v ktorom som nerástol som cudzinec . nositeľmi živej viery tento pocit ustáva ,ďakujem za Radosť ,ktorá zavítala do farnosti Liptovský Trnovec .

Hľadanie táboriska

Dátum: 05.01.2016 | Vložil: M&A

Po namáhavom hľadaní táboriska nám správca farnosti Lipt. Trnovec Mgr. Patrik sTolár (či je teplo a či mráz, teplá voda zostáva SOLÁR nám ju dodáva :D ) dal radu (veľmi cennú), ktorá radou ani nebola (no o to viac potešila), a to aby sme išli tam kde sme už boli. Popri tom sa korčuľoval (nekoordinovane potkýňal po ľade [pozn. redakcie podľa vlastného vyjadrenia]), chvályhodne sa venoval miništrantom vo svojom voľnom čase (miesto toho aby šiel prvý krát na Choč). Ďakujeme za zlepšenie nálady, za to aký je, že v Trnovci bivakuje.

Záznamy: 1 - 5 zo 26
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>